Referencie

Klienti, o ktorých sa radi staráme

 • Appka RelaxTaxi

  Spúšťame Android a iOS mobilnú aplikáciu RelaxTaxi, s ktorou má taxikár a dispečer všetko vo svojom vrecku.

 • iOS App Leaks

  Spúšťame jedinečnú iOS mobilnú aplikáciu Leaks, ktorú si už onedlho budete môcť stiahnuť do svojho iPhonu.

 • klovu.sk

  Spúšťame pre klienta elektronický obchod klovu.sk, v ktorom si každý lovec nakúpi všetko čo potrebuje k lovu.

Naši klienti, o ktorých sa radi staráme

Zoznam našich aktuálnych klientov, o ktorých sa radi staráme. Záleží nám na každom klientovi a preto našou hlavnou prioritou je, aby bol 100% spokojný. Všetky naše riešenia sú šité na mieru a preto dokážeme navrhnúť a zrealizovať akýkoľvek projekt. Pri každom projekte sa snažíme výjsť klientovi maximálne v ústrety.

 • Tvorba web stránky NaviZOO.com

  NaviZOO (Web)

  Vytvorili sme oficiálnu web stránku mobilnej aplikácie NaviZOO, do ktorej sme zakomponovali ručne kreslené zvieratká a ikonky. Navrhli sme farebnú web stránku, ktorá pôsobí jednoduchým, ale za to moderným dojmom.

 • Vývoj mobilnej aplikácie NaviZOO pre iOS

  NaviZOO (iOS)

  Vytvorili sme zábavnú a intuitívnu mobilnú aplikáciu NaviZOO pre operačný systém iOS, ktorú si raz stiahneš a máš prístup ku všetkým ZOO po celom svete. Žiadny stres, blúdenie po ZOO, žiadna papierová mapa ZOO.

 • Vývoj mobilnej aplikácie NaviZOO pre Android

  NaviZOO (Android)

  Vytvorili sme zábavnú a intuitívnu mobilnú aplikáciu NaviZOO pre operačný systém Android, ktorú si raz stiahneš a máš prístup ku všetkým ZOO po celom svete. Žiadny stres, blúdenie po ZOO, žiadna papierová mapa ZOO.

 • Vývoj mobilnej aplikácie Geodventure

  Geodventure App

  Vytvorili sme mobilnú aplikáciu Geodventure, v ktorej spoznáte miesto prostredníctvom zaujímavého príbehu. Príbeh obsahuje ciele, po ktorých ak sa vydáte a vyriešite ich, tak sa stanete pravým dobrodruhom.

 • Vývoj mobilnej aplikácie RegionSpis

  RegionSpis App

  Vytvorili sme mobilnú aplikáciu RegionSpis, ktorá Vám pomôže objavovať miesta krásneho regiónu Spiš. Aplikácia obsahuje funkcie ako napríklad mapa miest, filter miest podľa okresov, výpočet kilometrov od miesta alebo sekciu obľúbené.

 • Vývoj mobilnej aplikácie RelaxTaxi

  RelaxTaxi App

  Vytvorili sme mobilnú aplikáciu RelaxTaxi, ktorá spája taxikárov so svojimi dispečermi. Mobilná aplikácia úplne nahradila vysielačky, čím práca taxikára a dispečera je oveľa efektívnejšia a konečne je v aute taxikára ničím nerušené ticho.

 • Tvorba web stránky Geodventure.com

  Geodventure.com

  Vytvorili sme oficiálnu web stránku mobilnej aplikácie Geodventure, ktorej sme na mieru naprogramovali admin rozhranie pre spisovateľov, ktorí si môžu sami napísať svoj vlastný príbeh a publikovať ho do mobilnej aplikácie.

 • Tvorba web stránky RegionSpis.sk

  RegionSpis.sk

  Vytvorili sme web stránku RegionSpis.sk, v ktorej nájdete všetky možnosti, ktoré tento krásny región ponúka. Či už hľadáte turistiku, máte chuť sa dobre najesť alebo hľadáte ubytovanie v príjemnom prostredí, v RegionSpis.sk to nájdete.

 • Tvorba web stránky RelaxTaxi.eu

  RelaxTaxi.eu

  Vytvorili sme web stránku pre taxi službu v Trnave RelaxTaxi.eu. Navrhli sme jednoduchú stránku, v ktorej nájdete všetky potrebné informácie. K web stránke pribudne mobilná aplikácia pre zákazníkov, dispečera a taxikárov.

 • Tvorba web stránky mpFlower.sk

  mpFlower.sk

  Vytvorili sme web stránku pre veľkoobchod s umelými kvetmi mpFlower.sk. Navrhli sme farebnú web stránku, ktorá Vás svojimi sviežimi farbami okamžite zaujme. Web stránka je optimalizovaná podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Hamavissgel.sk

  HamavissGel.sk

  Vytvorili sme oficiálnu web stránku výrobcu Hamaviss gelu. Web stránke sme navrhli nadčasový design, pričom našim cieľom bolo vytvoriť prehľadnú web stránku, ktorá vás okamžite zaujme a v ktorej sa zároveň dokážete rýchlo zorientovať.

 • Tvorba web stránky MotokarovaDraha.sk

  MotokarovaDraha.sk

  Vytvorili sme web stránku pre Speed Kart Center, v ktorom si užijete adrenalínovú jazdu na výkonných motokárach. Web stránke sme navrhli svieži design, ktorý Vás okamžite zaujme. Web stránka je obohatená o elektronický obchod.

 • Tvorba web stránky bioTomal.sk

  bioTomal.sk

  Vytvorili sme web stránku pre výrobcu biologickej ochrany rastlín bioTomal.sk. Web stránka má svieži vzhľad, v ktorom sa okamžite zorientujete, či už na prezeranie web stránky použijete svoj smartfón, tablet alebo počítač.

 • Tvorba web stránky Uctovnictvo-Boros.sk

  Uctovnictvo-Boros.sk

  Vytvorili sme modernú web stránku pre expertov na účtovníctvo, mzdy a dane. Web stránka pre našich účtovníkov je optimalizovaná podľa techník Responsive Design, ktorú si máte možnosť pozrieť vo svojom smartfóne alebo tablete.

 • Tvorba web stránky Tectra.sk

  Tectra.sk

  Vytvorili sme web stránku pre spoločnosť Tectra s.r.o., ktorá pôsobí na trhu s meracími prístrojmi už vyše 20 rokov. Web stránke sme navrhli jednoduchý ale za to moderný design, optimalizovaný podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Trawell.sk

  TRAWELL Service

  Pre spoločnosť TRAWELL Service sme vytvorili šablónu web stránky v najnovšom štandarde HTML5 & CSS3. Šablónu web stránky sme navrhli podľa techník Responsive Design, takže si ju máte možnosť pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky GymMaster.sk

  GymMaster.sk

  Vytvorili sme web stránku GymMaster.sk, na ktorej nájdete zaujímavé články na tému fitness, kulturistika a zdravý životný štýl. Web stránku sme navrhli podľa techník Responsive Design, takže si ju máte možnosť pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky Oskarolex.sk

  Oskarolex.sk

  Tím Oskarolex sú profesionáli v svojom obore a preto sme im vytvorili modernú web stránku, v ktorej sú prehľadne rozpísané všetky služby a produkty, ktoré táto firma poskytuje. Web stránku sme navrhli podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Lukacs.sk

  Lukacs.sk

  Vytvorili sme modernú web stránku pre spoločnosť, ktorá je expertom v oblasti ťažných zariadení a prívesných vozíkov. Web stránke sme navrhli čistý moderný design, ktorý si máte možnosť pozrieť vo svojom smartphone alebo tablete.

 • Tvorba web stránky UctovnictvoKomarno.sk

  UctovnictvoKomarno.sk

  Vytvorili sme modernú web stránku pre spoločnosť Ants s.r.o., ktorá Vám rada poradí, ak si neviete rady so svojím účtovníctvom alebo daňami. Web stránke sme navrhli moderný čistý, ale za to pútavý design podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Laulux.sk

  Laulux.sk

  Vytvorili sme e-shop Laulux.sk, na ktorom nájdete elegantné kabelky známych svetových značiek. E-shop si máte možnosť pozrieť v každom mobile či tablete. V e-shope máte možnosť platiť cez PayPal, CardPay alebo Vám príde faktúra na e-mail.

 • Tvorba web stránky Reamost.sk

  REAMOST.sk

  Vytvorili sme web stránku pre spoločnosť REAMOST, s.r.o., ktorá Vám ponúka tradičnú chuť jedál vďaka mobilným peciam s lávovým kameňom. Web stránka je v Responsive Design, takže si web stránku viete pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky AgrarTrend.eu

  AgrarTrend.eu

  Vytvorili sme web stránku Agrartrend.eu, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov. Web stránka je v novom štandarde HTML5, obohatená o Responsive Design, takže si web stránku viete pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky Herbio.sk

  Herbio.sk

  Vytvorili sme jedinečný e-shop, na ktorom nájdete prírodné produkty pre Vašu fyzickú a duševnú pohodu. Pri návrhu designu sme si dali za cieľ vytvoriť prehľadný e-shop s tématikou prírody, ktorý Vás svojim vzhľadom okamžite zaujme.

 • Tvorba web stránky Ewalds.sk

  Ewalds.sk

  Navrhli a nakódovali sme e-shop Ewalds.sk, na ktorom nájdete jedinečné dekorácie pre každé ročné obdobie. Navštívte e-shop Ewalds.sk a vyzdobte si svoj byt alebo dom jedinečnými dekoráciami, ktoré očaria a nadchnú nejednu Vašu návštevu.

 • Tvorba web stránky SmilePozicka.sk

  SmilePozicka.sk

  SmilePozicka.sk je regionálnym zastúpcom spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia. Pri tvorbe web stránky sme sa riadili ich originálnou myšlienkou "Pôžička s úsmevom". Web stránku si budete môcť čoskoro pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky Ekoteq.sk

  Ekoteq.sk

  Pre spoločnosť EKOTEQ, s.r.o., ktorá expandovala z Maďarska na Slovensko sme vytvorili web stránku zaoberajúcou sa alternatívnou energiou. Implementovali sme SEO techniky, vďaka ktorým sa web stránka nachádza v Google TOP 10.

 • Tvorba web stránky Reality-NZ.sk

  Reality-NZ.sk

  Pre realitnú kanceláriu Reality-NZ sme vytvorili šablónu web stránky. Pri tvorbe dizajnu web stránky sme sa snažili vystihnúť hlavnú myšlienku realitnej kancelárie. Dizajn sme následne nakódovali v jazyku HTML s využitím kaskádových štýlov CSS3.

 • Tvorba web stránky Sky4U.sk

  Sky4U.sk

  Pre cestovnú kanceláriu Sky4U sme nakódovali šablónu web stránky už z dodaného dizajnu. Dizajn sme nakódovali v najnovšom štandarde HTML5 s využitím kaskádových štýlov CSS3. Počas kódovania šablóny sme dbali na sémantiku a validitu kódu.

 • Tvorba web stránky EuroCarParts.sk

  Eurocarparts s.r.o.

  Pre spoločnosť Eurocarparts s.r.o., ktorá sa dnes špecializuje výhradne na auto diely vysokej kvality sme nakódovali HTML & CSS šablónu web stránky už z dodanej grafiky. Vzhľad vytvorenej šablóny je pútavý a graficky dobre spracovaný.

 • Tvorba web stránky Hodinarstvo-Lang.sk

  HodinarstvoLang.sk

  Vytvorili sme e-shop pre hodinárstvo, ktoré bolo založené pánom Langom už v roku 1905. E-shop sme navrhli v Responsive Design, takže si ho môžete pozrieť vo Vašom mobile či tablete. V e-shope môžete platiť cez platobnú bránu TrustPay.

 • Tvorba web stránky Hasta.sk

  HASTA, s.r.o.

  Pre spoločnosť HASTA, s.r.o. sme nakódovali šablónu web stránky v HTML5 Responsive Design. Pri kódovaní sme v maximálnej miere využili kaskádové štýly CSS3. Šablónu si máte možnosť pozrieť v každom mobile a tablete.