Referencie

Klienti, o ktorých sa radi staráme

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie CITY STONE DESIGN, v ktorej si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Appka Geodventure

  Pripravujeme novú verziu iOS mobilnej aplikácie Geodventure, s ktorou zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 • Update appky NaviZOO

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO, v ktorej si môžete zahrať puzzle a vyhrať lístky do ZOO.

Naši klienti, o ktorých sa radi staráme

Zoznam našich aktuálnych klientov, o ktorých sa radi staráme. Záleží nám na každom klientovi a preto našou hlavnou prioritou je, aby bol 100% spokojný. Všetky naše riešenia sú šité na mieru a preto dokážeme navrhnúť a zrealizovať akýkoľvek projekt. Pri každom projekte sa snažíme výjsť klientovi maximálne v ústrety.

 • Vývoj mobilnej aplikácie NaviZOO pre iOS

  NaviZOO

  vývoj iOS mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme zábavnú a intuitívnu mobilnú aplikáciu NaviZOO pre operačný systém iOS, ktorú si raz stiahneš a máš prístup ku všetkým ZOO po celom svete. Žiadny stres, blúdenie po ZOO, žiadna papierová mapa ZOO.

 • Vývoj mobilnej aplikácie NaviZOO pre Android

  NaviZOO

  vývoj Android mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme zábavnú a intuitívnu mobilnú aplikáciu NaviZOO pre operačný systém Android, ktorú si raz stiahneš a máš prístup ku všetkým ZOO po celom svete. Žiadny stres, blúdenie po ZOO, žiadna papierová mapa ZOO.

 • Tvorba web stránky NaviZOO.com

  NaviZOO

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme oficiálnu web stránku mobilnej aplikácie NaviZOO, do ktorej sme zakomponovali ručne kreslené zvieratká a ikonky. Navrhli sme farebnú web stránku, ktorá pôsobí jednoduchým, ale za to moderným dojmom.

 • Vývoj mobilnej aplikácie Leaks pre iOS

  Leaks

  vývoj iOS mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme hudobnú mobilnú aplikáciu Leaks pre operačný systém iOS, vďaka ktorej budeš ako prvý mať možnosť vidieť nový videoklip alebo hudobné video od svojho obľúbeného interpréta skôr ako ho interprét vydá do sveta.

 • Vývoj mobilnej aplikácie Leaks pre Android

  Leaks

  vývoj Android mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme hudobnú mobilnú aplikáciu Leaks pre operačný systém Android, vďaka ktorej budeš ako prvý mať možnosť vidieť nový videoklip alebo hudobné video od svojho obľúbeného interpréta skôr ako ho interprét vydá do sveta.

 • Tvorba web stránky Leaks

  Leaks

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme pre hudobnú mobilnú aplikáciu Leaks jednoduchú web stránku, na ktorej sa dozviete niečo o mobilnej aplikácii Leaks. Cez web stránku sa dostanete do obchodu AppStore, v ktorom si môžete stiahnuť mobilnú aplikáciu.

 • Vývoj mobilnej aplikácie ONN pre iOS

  ONN App

  vývoj iOS mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme iOS mobilnú aplikáciu ONN App, v ktorej nájdeš výnimočných ľudí, ktorí pravidelne pridávajú príbehy zo svojho exkluzívneho života. ONN App je sociálna sieť, v ktorej je dnes cez 2800 prémiových členov.

 • Vývoj mobilnej aplikácie ONN pre Android

  ONN App

  vývoj Android mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme Android mobilnú aplikáciu ONN App, v ktorej nájdeš výnimočných ľudí, ktorí pravidelne pridávajú príbehy zo svojho exkluzívneho života. ONN App je sociálna sieť, v ktorej je dnes cez 2800 prémiových členov.

 • Vývoj mobilnej aplikácie City Stone Design pre iOS

  CityStoneDesign

  vývoj iOS mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme mobilnú aplikáciu City Stone Design, v ktorej si "postavíte" svoj vlastný plot a porovnáte plot s Vašim domom priamo na mieste. Aplikácia nájde najbližší showroom alebo predajcu, kde si zakúpite Váš "postavený" plot.

 • Vývoj mobilnej aplikácie City Stone Design pre Android

  CityStoneDesign

  vývoj Android mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme mobilnú aplikáciu City Stone Design, v ktorej si "postavíte" svoj vlastný plot a porovnáte plot s Vašim domom priamo na mieste. Aplikácia nájde najbližší showroom alebo predajcu, kde si zakúpite Váš "postavený" plot.

 • Tvorba web stránky RegionSpis.sk

  RegionSpis

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku RegionSpis.sk, v ktorej nájdete všetky možnosti, ktoré tento krásny región ponúka. Či už hľadáte turistiku, máte chuť sa dobre najesť alebo hľadáte ubytovanie v príjemnom prostredí, v RegionSpis.sk to nájdete.

 • Vývoj mobilnej aplikácie Geodventure

  Geodventure

  vývoj iOS mobilnej aplikácie

  Vytvorili sme mobilnú aplikáciu Geodventure, v ktorej spoznáte miesto prostredníctvom zaujímavého príbehu. Príbeh obsahuje ciele, po ktorých ak sa vydáte a vyriešite ich, tak sa stanete pravým dobrodruhom.

 • Tvorba web stránky Geodventure.com

  Geodventure

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme oficiálnu web stránku mobilnej aplikácie Geodventure, ktorej sme na mieru naprogramovali admin rozhranie pre spisovateľov, ktorí si môžu sami napísať svoj vlastný príbeh a publikovať ho do mobilnej aplikácie.

 • Tvorba web stránky mpFlower.sk

  mpFlower

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku pre veľkoobchod s umelými kvetmi mpFlower.sk. Navrhli sme farebnú web stránku, ktorá Vás svojimi sviežimi farbami okamžite zaujme. Web stránka je optimalizovaná podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Hamavissgel.sk

  HamavissGel

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme oficiálnu web stránku výrobcu Hamaviss gelu. Web stránke sme navrhli nadčasový design, pričom našim cieľom bolo vytvoriť prehľadnú web stránku, ktorá vás okamžite zaujme a v ktorej sa zároveň dokážete rýchlo zorientovať.

 • Tvorba web stránky MotokarovaDraha.sk

  MotokarovaDraha

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku pre Speed Kart Center, v ktorom si užijete adrenalínovú jazdu na výkonných motokárach. Web stránke sme navrhli svieži design, ktorý Vás okamžite zaujme. Web stránka je obohatená o elektronický obchod.

 • Tvorba web stránky bioTomal.sk

  bioTomal

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku pre výrobcu biologickej ochrany rastlín bioTomal.sk. Web stránka má svieži vzhľad, v ktorom sa okamžite zorientujete, či už na prezeranie web stránky použijete svoj smartfón, tablet alebo počítač.

 • Tvorba web stránky Uctovnictvo-Boros.sk

  Uctovnictvo-Boros

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme modernú web stránku pre expertov na účtovníctvo, mzdy a dane. Web stránka pre našich účtovníkov je optimalizovaná podľa techník Responsive Design, ktorú si máte možnosť pozrieť vo svojom smartfóne alebo tablete.

 • Tvorba web stránky Tectra.sk

  Tectra

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku pre spoločnosť Tectra s.r.o., ktorá pôsobí na trhu s meracími prístrojmi už vyše 20 rokov. Web stránke sme navrhli jednoduchý ale za to moderný design, optimalizovaný podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Trawell.sk

  TRAWELL Service

  tvorba web stránky

  Pre spoločnosť TRAWELL Service sme vytvorili šablónu web stránky v najnovšom štandarde HTML5 & CSS3. Šablónu web stránky sme navrhli podľa techník Responsive Design, takže si ju máte možnosť pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky GymMaster.sk

  GymMaster

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku GymMaster.sk, na ktorej nájdete zaujímavé články na tému fitness, kulturistika a zdravý životný štýl. Web stránku sme navrhli podľa techník Responsive Design, takže si ju máte možnosť pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky Oskarolex.sk

  Oskarolex

  tvorba web stránky

  Tím Oskarolex sú profesionáli v svojom obore a preto sme im vytvorili modernú web stránku, v ktorej sú prehľadne rozpísané všetky služby a produkty, ktoré táto firma poskytuje. Web stránku sme navrhli podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Lukacs.sk

  Lukacs

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme modernú web stránku pre spoločnosť, ktorá je expertom v oblasti ťažných zariadení a prívesných vozíkov. Web stránke sme navrhli čistý moderný design, ktorý si máte možnosť pozrieť vo svojom smartphone alebo tablete.

 • Tvorba web stránky UctovnictvoKomarno.sk

  UctovnictvoKomarno

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme modernú web stránku pre spoločnosť Ants s.r.o., ktorá Vám rada poradí, ak si neviete rady so svojím účtovníctvom alebo daňami. Web stránke sme navrhli moderný čistý, ale za to pútavý design podľa techník Responsive Design.

 • Tvorba web stránky Reamost.sk

  REAMOST

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku pre spoločnosť REAMOST, s.r.o., ktorá Vám ponúka tradičnú chuť jedál vďaka mobilným peciam s lávovým kameňom. Web stránka je v Responsive Design, takže si web stránku viete pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky AgrarTrend.eu

  AgrarTrend

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme web stránku Agrartrend.eu, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov. Web stránka je v novom štandarde HTML5, obohatená o Responsive Design, takže si web stránku viete pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky Herbio.sk

  Herbio

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme jedinečný e-shop, na ktorom nájdete prírodné produkty pre Vašu fyzickú a duševnú pohodu. Pri návrhu designu sme si dali za cieľ vytvoriť prehľadný e-shop s tématikou prírody, ktorý Vás svojim vzhľadom okamžite zaujme.

 • Tvorba web stránky SmilePozicka.sk

  SmilePozicka

  tvorba web stránky

  SmilePozicka.sk je regionálnym zastúpcom spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia. Pri tvorbe web stránky sme sa riadili ich originálnou myšlienkou "Pôžička s úsmevom". Web stránku si budete môcť čoskoro pozrieť v každom mobile a tablete.

 • Tvorba web stránky Ekoteq.sk

  Ekoteq

  tvorba web stránky

  Pre spoločnosť EKOTEQ, s.r.o., ktorá expandovala z Maďarska na Slovensko sme vytvorili web stránku zaoberajúcou sa alternatívnou energiou. Implementovali sme SEO techniky, vďaka ktorým sa web stránka nachádza v Google TOP 10.

 • Tvorba web stránky Sky4U.sk

  Sky4U

  tvorba web stránky

  Pre cestovnú kanceláriu Sky4U sme nakódovali šablónu web stránky už z dodaného dizajnu. Dizajn sme nakódovali v najnovšom štandarde HTML5 s využitím kaskádových štýlov CSS3. Počas kódovania šablóny sme dbali na sémantiku a validitu kódu.

 • Tvorba web stránky EuroCarParts.sk

  Eurocarparts s.r.o.

  tvorba web stránky

  Pre spoločnosť Eurocarparts s.r.o., ktorá sa dnes špecializuje výhradne na auto diely vysokej kvality sme nakódovali HTML & CSS šablónu web stránky už z dodanej grafiky. Vzhľad vytvorenej šablóny je pútavý a graficky dobre spracovaný.

 • Tvorba web stránky Hodinarstvo-Lang.sk

  HodinarstvoLang

  tvorba web stránky

  Vytvorili sme e-shop pre hodinárstvo, ktoré bolo založené pánom Langom už v roku 1905. E-shop sme navrhli v Responsive Design, takže si ho môžete pozrieť vo Vašom mobile či tablete. V e-shope môžete platiť cez platobnú bránu TrustPay.