Tvorba e-shopov

Tvoríme e-shopy, na ktorých zákazníci nájdu presne to čo hľadajú

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie CITY STONE DESIGN, v ktorej si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Appka Geodventure

  Pripravujeme novú verziu iOS mobilnej aplikácie Geodventure, s ktorou zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 • Update appky NaviZOO

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO, v ktorej si môžete zahrať puzzle a vyhrať lístky do ZOO.

Ako budeme pri tvorbe e-shopu postupovať?

Počas tvorby e-shopu budú všetky naše kroky viesť iba k jednému cieľu a to vytvoriť Vám prehľadný a vyspelý e-shop presne podľa Vašich predstáv, na ktorom Vaši zákazníci nájdu presne to čo hľadajú. E-shop bude obsahovať redakčný systém (Content Management System) pre jednoduché, rýchle a intuitívne spravovanie obsahu.

 • 1

  Navrhneme Vám riešenie

  Porozprávame sa o Vašom projekte, akú máte predstavu a aké máte ciele. Po týchto zisteniach Vám navrhneme riešenie šité na mieru, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania.

 • 2

  Nakreslíme grafiku e-shopu

  Grafiku e-shopu Vám navrhneme presne podľa Vašich požiadaviek. Nakreslíme Vám prehľadnú a pútavú grafiku, ktorá bude spĺňať kritériá použiteľnosti a prístupnosti.

 • 3

  Naprogramujeme e-shop

  Z vytvorenej grafiky Vám naprogramujeme e-shop v najnovšom štandarde HTML5 & CSS3. Implementujeme SEO OnPage techniky a budeme dbať na kritériá sémantiky a validity kódu.

 • 4

  Optimalizujeme e-shop

  E-shop zoptimalizujeme tak, aby si ho zákazník mal možnosť pozrieť aj v mobile a tablete. E-shop sa bude prispôsobovať akejkoľvek veľkosti a pomerom strán obrazovky mobilného zariadenia.

 • 5

  Testujeme a ladíme e-shop

  Vytvorený e-shop testujeme a ladíme pre všetky webové prehliadače (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer) tak, aby sa vo všetkých zobrazoval korektne.

 • 6

  Odovzdávame e-shop

  Po úspešnom testovaní Vám odovzdávame vytvorený e-shop, ktorý si môžete pozrieť vo svojom mobile alebo tablete a vo všetkých webových prehliadačoch.

Koľko stojí vytvorenie e-shopu?

Cena za vytvorenie e-shopu je individuálna, vzhľadom na rozsah a náročnosť Vášho projektu.

Chcem zistiť cenu za vytvorenie e-shopu