Tvorba web stránok

Tvoríme web stránky, na ktorých sa zákazníci cítia príjemne

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Pracujeme na Android a iOS mobilnej aplikácii pre CITY STONE DESIGN, s ktorou si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Update appky NaviZOO

  Už čoskoro spúšťame veľký update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO. Okrem ZOO si budete môcť zahrať puzzle alebo kvízy.

 • Appka pre autopožičovňu

  Pripravujeme Android a iOS mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej si zákazník objedná auto jednoduchým dotykom prsta.

Ako budeme pri tvorbe web stránky postupovať?

Počas tvorby web stránky budú všetky naše kroky viesť iba k jednému cieľu a to vytvoriť Vám pútavú a prehľadnú web stránku presne podľa Vašich predstáv, na ktorej sa budú Vaši zákazníci cítiť príjemne. Vytvorenú web stránku si Vaši zákazníci budú môcť pozrieť aj vo svojom mobile alebo tablete.

 • 1

  Navrhneme Vám riešenie

  Porozprávame sa o Vašom projekte, akú máte predstavu a aké máte ciele. Po týchto zisteniach Vám navrhneme riešenie šité na mieru, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania.

 • 2

  Nakreslíme grafiku web stránky

  Grafiku web stránky Vám navrhneme presne podľa Vašich požiadaviek. Nakreslíme Vám prehľadnú a pútavú grafiku, ktorá bude spĺňať kritériá použiteľnosti a prístupnosti.

 • 3

  Naprogramujeme web stránku

  Z vytvorenej grafiky Vám naprogramujeme web stránku v najnovšom štandarde HTML5 & CSS3. Implementujeme SEO OnPage techniky a budeme dbať na kritériá sémantiky a validity kódu.

 • 4

  Optimalizujeme web stránku

  Web stránku zoptimalizujeme tak, aby si ju zákazník mal možnosť pozrieť aj v mobile a tablete. Web stránka sa bude prispôsobovať akejkoľvek veľkosti a pomerom strán obrazovky mobilného zariadenia.

 • 5

  Testujeme a ladíme web stránku

  Vytvorenú web stránku testujeme a ladíme pre všetky webové prehliadače (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer) tak, aby sa vo všetkých zobrazovala korektne.

 • 6

  Odovzdávame web stránku

  Po úspešnom testovaní Vám odovzdávame vytvorenú web stránku, ktorú si môžete pozrieť vo svojom mobile alebo tablete a vo všetkých webových prehliadačoch.

Koľko stojí vytvorenie web stránky?

Cena za vytvorenie web stránky je individuálna, vzhľadom na rozsah a náročnosť Vášho projektu.

Chcem zistiť cenu za vytvorenie web stránky