Video blog

Video blog, ktorý tvoríme pre Vás

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie CITY STONE DESIGN, v ktorej si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Appka Geodventure

  Pripravujeme novú verziu iOS mobilnej aplikácie Geodventure, s ktorou zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 • Update appky NaviZOO

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO, v ktorej si môžete zahrať puzzle a vyhrať lístky do ZOO.

Video blog, ktorý tvoríme pre Vás

Prinášame Vám nový video blog, na ktorom nájdete video návody ako jednoducho a intuitívne používať redakčný systém (Content Management System) pre komplexné manažovanie web stránok a e-shopov. Video blog obsahuje videa, v ktorých testujeme použiteľnosť a prístupnosť web stránok a e-shopov.

 • Responsive Design v praxi

  Video #1: Responsive Design v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video, na ktorom Vám ukážeme web stránku, ktorá je optimalizovaná v Responsive Design. Testujeme web stránku pre mobily, tablety, počítače a keď je mobil alebo tablet vo vertikálnej alebo v horizontálnej polohe.

 • CMS moduly v praxi

  Video #2: CMS moduly v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať jednotlivé produkty a kategórie produktov do e-shopu pomocou redakčného systému (CMS). Taktiež sme prešli celým objednávkovým procesom.

 • Práca so sliderom v CMS

  Video #3: Práca so sliderom v CMS

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako pracovať so sliderom, ktorý obsahuje niekoľko obrázkov. Ukážeme si na príklade ako jednoducho si dokážete pridať obrázky do slidera a následne im zmeniť názov, šírku, výšku a pridať popis.

 • Podstránky a menu v CMS

  Video #4: Podstránky a menu v CMS

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete vytvoriť podstránky a následne do podstránok pridať text, tagy Title, Keywords a Description. Ukážeme si, ako vytvoriť hlavné menu (navigáciu) e-shopu.

 • Pridávanie a úprava textu

  Video #5: Pridávanie a úprava textu

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať a upraviť text (tučný text, kurziva, podčiarknutý text) na konkrétnej podstránke. Ukážeme si, ako vložiť nadpisy, rozsiahle texty, klasické a číslované odrážky.

 • Práca s obrázkami v CMS

  Video #6: Práca s obrázkami v CMS

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať a upraviť obrázky na stránke. Ukážeme si, ako vložiť obrázky vedľa seba, pridať popis a nadpis obrázku, zmeniť šírku a výšku obrázku, pridať rámček, posunúť obrázok.

 • Pridávanie nehnuteľnosti

  Video #7: Pridávanie nehnuteľnosti

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať nehnuteľnosť a kategóriu nehnuteľnosti. Ukážeme si, ako vložiť názov nehnuteľnosti, pridať hlavný obrázok a vedľajšie obrázky, prácu s parametrami.

 • Responsive Design v praxi

  Video #8: Responsive Design v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video, na ktorom Vám ukážeme web stránku Top-Medic.sk, ktorá je z našej dielne. Web stránka je optimalizovaná pomocou techník Responsive Design. Testujeme web stránku pre mobily, tablety a desktopové počítače.

 • Responsive Design v praxi

  Video #9: Responsive Design v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video, na ktorom Vám ukážeme web stránku ITsptavy.com, ktorá je z našej dielne. Web stránka je optimalizovaná pomocou techník Responsive Design. Testujeme web stránku pre mobily, tablety a desktopové počítače.