Vývoj mobilných aplikácií

Vyvíjame mobilné aplikácie pre Android, iOS a Windows Phone

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie CITY STONE DESIGN, v ktorej si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Appka Geodventure

  Pripravujeme novú verziu iOS mobilnej aplikácie Geodventure, s ktorou zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 • Update appky NaviZOO

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO, v ktorej si môžete zahrať puzzle a vyhrať lístky do ZOO.

Ako budeme pri vývoji mobilnej aplikácie postupovať?

Počas vývoja mobilnej aplikácie budú všetky naše kroky viesť iba k jednému cieľu a to vytvoriť Vám prehľadnú a atraktívnu mobilnú aplikáciu, ktorá sa bude jednoducho ovládať, pekne vyzerať a úspešne predávať. Pri vývoji budeme dbať na to, aby mobilná aplikácia bola pre používateľov jasná, zrozumiteľná a intuitívna.

 • 1

  Navrhneme Vám riešenie

  Porozprávame sa o Vašom projekte, akú máte predstavu a aké máte ciele. Po týchto zisteniach Vám navrhneme riešenie šité na mieru, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania.

 • 2

  Nakreslíme grafiku aplikácie

  Grafiku mobilnej aplikácie Vám navrhneme na mieru. Nakreslíme Vám prehľadnú a pútavú grafiku, ktorá bude navrhnutá pre jednoduché ovládanie a používanie mobilnej aplikácie.

 • 3

  Naprogramujeme aplikáciu

  Z vytvorenej grafiky Vám naprogramujeme mobilnú aplikáciu. Všetky funkcie mobilnej aplikácie programujeme na mieru a preto Vám vieme garantovať funkčný, prehľadný a bezchybný kód.

 • 4

  Optimalizujeme aplikáciu

  Mobilnú aplikáciu zoptimalizujeme tak, aby si ju zákazník mal možnosť pozrieť v akejkoľvek mobilnej platforme, či už by sa jednalo o iOS, Android alebo Windows Phone zákazníka.

 • 5

  Testujeme a ladíme aplikáciu

  Vytvorenú mobilnú aplikáciu testujeme a ladíme na všetkých mobilných platformách (iOS, Android, Windows Phone) tak, aby sa vo všetkých zobrazovala korektne.

 • 6

  Odovzdávame aplikáciu

  Po úspešnom testovaní Vám odovzdávame vytvorenú mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete pozrieť vo svojom mobile alebo tablete a vo všetkých mobilných platformách.

Koľko stojí vytvorenie mobilnej aplikácie?

Cena za vytvorenie mobilnej aplikácie je individuálna, vzhľadom na rozsah a náročnosť Vášho projektu.

Chcem zistiť cenu za vytvorenie mobilnej aplikácie