Video blog

Video blog, ktorý tvoríme pre Vás

 • Web Fitness Community

  Pracujeme na web stránke pre Android mobilnú aplikáciu Fitness Community. Už o niekoľko dní uvidíte web stránku online.

 • iOS App RegionSpis

  Dokončili sme mobilnú aplikáciu RegionSpis pre iOS, ktorú už onedlho posielame na schválenie do obchodu App Store.

 • Android App RegionSpis

  Dokončili sme mobilnú aplikáciu RegionSpis pre Android, ktorú onedlho posielame na schválenie do obchodu Google Play.

Video blog, ktorý tvoríme pre Vás

Prinášame Vám nový video blog, na ktorom nájdete video návody ako jednoducho a intuitívne používať redakčný systém (Content Management System) pre komplexné manažovanie web stránok a e-shopov. Video blog obsahuje videa, v ktorých testujeme použiteľnosť a prístupnosť web stránok a e-shopov.

 • Responsive Design v praxi

  Video #1: Responsive Design v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video, na ktorom Vám ukážeme web stránku, ktorá je optimalizovaná v Responsive Design. Testujeme web stránku pre mobily, tablety, počítače a keď je mobil alebo tablet vo vertikálnej alebo v horizontálnej polohe.

 • CMS moduly v praxi

  Video #2: CMS moduly v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať jednotlivé produkty a kategórie produktov do e-shopu pomocou redakčného systému (CMS). Taktiež sme prešli celým objednávkovým procesom.

 • Práca so sliderom v CMS

  Video #3: Práca so sliderom v CMS

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako pracovať so sliderom, ktorý obsahuje niekoľko obrázkov. Ukážeme si na príklade ako jednoducho si dokážete pridať obrázky do slidera a následne im zmeniť názov, šírku, výšku a pridať popis.

 • Podstránky a menu v CMS

  Video #4: Podstránky a menu v CMS

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete vytvoriť podstránky a následne do podstránok pridať text, tagy Title, Keywords a Description. Ukážeme si, ako vytvoriť hlavné menu (navigáciu) e-shopu.

 • Pridávanie a úprava textu

  Video #5: Pridávanie a úprava textu

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať a upraviť text (tučný text, kurziva, podčiarknutý text) na konkrétnej podstránke. Ukážeme si, ako vložiť nadpisy, rozsiahle texty, klasické a číslované odrážky.

 • Práca s obrázkami v CMS

  Video #6: Práca s obrázkami v CMS

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať a upraviť obrázky na stránke. Ukážeme si, ako vložiť obrázky vedľa seba, pridať popis a nadpis obrázku, zmeniť šírku a výšku obrázku, pridať rámček, posunúť obrázok.

 • Pridávanie nehnuteľnosti

  Video #7: Pridávanie nehnuteľnosti

  Pripravili sme si pre Vás video návod, ako jednoducho si dokážete pridať nehnuteľnosť a kategóriu nehnuteľnosti. Ukážeme si, ako vložiť názov nehnuteľnosti, pridať hlavný obrázok a vedľajšie obrázky, prácu s parametrami.

 • Responsive Design v praxi

  Video #8: Responsive Design v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video, na ktorom Vám ukážeme web stránku Top-Medic.sk, ktorá je z našej dielne. Web stránka je optimalizovaná pomocou techník Responsive Design. Testujeme web stránku pre mobily, tablety a desktopové počítače.

 • Responsive Design v praxi

  Video #9: Responsive Design v praxi

  Pripravili sme si pre Vás video, na ktorom Vám ukážeme web stránku ITsptavy.com, ktorá je z našej dielne. Web stránka je optimalizovaná pomocou techník Responsive Design. Testujeme web stránku pre mobily, tablety a desktopové počítače.