Mobilné web stránky

Efektívne oslovíte ešte väčší počet zákazníkov ako doteraz

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Pracujeme na Android a iOS mobilnej aplikácii pre CITY STONE DESIGN, s ktorou si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Update appky NaviZOO

  Už čoskoro spúšťame veľký update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO. Okrem ZOO si budete môcť zahrať puzzle alebo kvízy.

 • Appka pre autopožičovňu

  Pripravujeme Android a iOS mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej si zákazník objedná auto jednoduchým dotykom prsta.

Ako budeme pri tvorbe mobilnej web stránky postupovať?

Počas tvorby mobilnej web stránky budú všetky naše kroky viesť iba k jednému cieľu a to vytvoriť Vám prehľadnú a pútavú mobilnú web stránku, s ktorou oslovíte ešte väčší počet zákazníkov ako doteraz. Výhodou mobilnej web stránky je jej pohodlnejšie prezeranie a prehľadnejšie ovládanie, čo určite ocenia aj Vaši zákazníci.

 • 1

  Navrhneme Vám riešenie

  Porozprávame sa o Vašom projekte, akú máte predstavu a aké máte ciele. Po týchto zisteniach Vám navrhneme riešenie šité na mieru, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania.

 • 2

  Nakreslíme grafiku web stránky

  Grafiku mobilnej web stránky navrhneme tak, aby sa celá štruktúra prispôsobovala veľkosti a pomerom strán obrazovky zariadenia. Grafika bude spĺňať kritériá použiteľnosti a prístupnosti.

 • 3

  Naprogramujeme web stránku

  Z vytvorenej grafiky naprogramujeme mobilnú web stránku v najnovšom štandarde HTML5 & CSS3. Implementujeme SEO OnPage techniky a budeme dbať na kritériá sémantiky a validity kódu.

 • 4

  Optimalizujeme web stránku

  Mobilnú web stránku optimalizujeme tak, aby ovládanie web stránky bolo prehľadné a prezeranie web stránky bolo pohodlné. Optimalizáciou dbáme na komfort zákazníka, aby sa cítil na stránke dobre.

 • 5

  Testujeme a ladíme web stránku

  Vytvorenú mobilnú web stránku testujeme a ladíme pre všetky webové prehliadače (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer) tak, aby sa vo všetkých zobrazovala korektne.

 • 6

  Odovzdávame web stránku

  Po úspešnom testovaní Vám odovzdávame vytvorenú mobilnú web stránku, ktorú si môžete pozrieť vo svojom mobile, tablete, notebooku alebo v klasickom stolnom počítači.

Koľko stojí vytvorenie mobilnej web stránky?

Cena za vytvorenie mobilnej web stránky je individuálna, vzhľadom na rozsah a náročnosť Vášho projektu.

Chcem zistiť cenu za vytvorenie mobilnej web stránky