Mobilné web stránky

Efektívne oslovíte ešte väčší počet zákazníkov ako doteraz

 • Appka CITY STONE DESIGN

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie CITY STONE DESIGN, v ktorej si navrhnete svoj vlastný plot.

 • Appka Geodventure

  Pripravujeme novú verziu iOS mobilnej aplikácie Geodventure, s ktorou zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 • Update appky NaviZOO

  Spustili sme nový update Android a iOS mobilnej aplikácie NaviZOO, v ktorej si môžete zahrať puzzle a vyhrať lístky do ZOO.

Ako budeme pri tvorbe mobilnej web stránky postupovať?

Počas tvorby mobilnej web stránky budú všetky naše kroky viesť iba k jednému cieľu a to vytvoriť Vám prehľadnú a pútavú mobilnú web stránku, s ktorou oslovíte ešte väčší počet zákazníkov ako doteraz. Výhodou mobilnej web stránky je jej pohodlnejšie prezeranie a prehľadnejšie ovládanie, čo určite ocenia aj Vaši zákazníci.

 • 1

  Navrhneme Vám riešenie

  Porozprávame sa o Vašom projekte, akú máte predstavu a aké máte ciele. Po týchto zisteniach Vám navrhneme riešenie šité na mieru, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania.

 • 2

  Nakreslíme grafiku web stránky

  Grafiku mobilnej web stránky navrhneme tak, aby sa celá štruktúra prispôsobovala veľkosti a pomerom strán obrazovky zariadenia. Grafika bude spĺňať kritériá použiteľnosti a prístupnosti.

 • 3

  Naprogramujeme web stránku

  Z vytvorenej grafiky naprogramujeme mobilnú web stránku v najnovšom štandarde HTML5 & CSS3. Implementujeme SEO OnPage techniky a budeme dbať na kritériá sémantiky a validity kódu.

 • 4

  Optimalizujeme web stránku

  Mobilnú web stránku optimalizujeme tak, aby ovládanie web stránky bolo prehľadné a prezeranie web stránky bolo pohodlné. Optimalizáciou dbáme na komfort zákazníka, aby sa cítil na stránke dobre.

 • 5

  Testujeme a ladíme web stránku

  Vytvorenú mobilnú web stránku testujeme a ladíme pre všetky webové prehliadače (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer) tak, aby sa vo všetkých zobrazovala korektne.

 • 6

  Odovzdávame web stránku

  Po úspešnom testovaní Vám odovzdávame vytvorenú mobilnú web stránku, ktorú si môžete pozrieť vo svojom mobile, tablete, notebooku alebo v klasickom stolnom počítači.

Koľko stojí vytvorenie mobilnej web stránky?

Cena za vytvorenie mobilnej web stránky je individuálna, vzhľadom na rozsah a náročnosť Vášho projektu.

Chcem zistiť cenu za vytvorenie mobilnej web stránky